LICE I NALIČJE VRHUNSKOG SPORTA

Stalno radno tijelo DSVR-a provodit će projekt pod nazivom „Lice i naličje vrhunskog sporta“ koji je od značaja za zdravstvenu zaštitu sportaša, veterana i rekreativaca (od najmlađe do najstarije životne dobi) te će uz određene prijedloge (pisane materijale, članke, brošure, priručnike) djelovati na širu sportsku društvenu zajednicu o bitnosti zdravlja za sportaša – veterana - rekreativca, ali i o pravilnom načinu provedbe trenažnih procesa osobito kod najmlađih kao i vrhunskih sportaša kako bi se negativne značajke na vrijeme uklonile ili sanirale na dobrobit pojedinca, ali i sustava sporta općenito.

U projekt mogu biti uključeni: sportski liječnik, ortoped, fizijatar, fizioterapeut, sportski psiholog te svi koji mogu utjecati na provedbu projekata na najvišoj razini.

OKRUGLI STOL NA TEMU „LICE I NALIČJE VRHUNSKOG SPORTA“ - 08.05.2019.