• ODRŽAN JE STRUČNI SASTANAK LICE I NALIČJE VRHUNSKOG SPORTA - ZDRAVSTVENA SKRB SPORTAŠA, 07.12.2019.
    07. prosinac 2019

Stručni sastanak " Lice i naličje vrhunskog sporta - zdravstvena skrb sportaša" u organizaciji Hrvatskog društva za sportsku medicinu i suorganizatora Društva sportaša veterana i rekreativaca. Uvodne govore održali su predsjednik Liječničke komore Hrvatske g. Krešimir Luetić, predsjednik HDSM-a g. Vladimir Ivančev, predsjednica DSVR gđa. Klaudija Bubalo, ispred Zdravstvene komisije HOO-a g. Dinko Pivalica i ipred SDUŠ-a g. Darko Vučić. Predavanje u ime SRT-a održao je g. Tomislav Paškvalin. Ispred DSVR-a prisustvovali su i g. Slobodan Kraljević, g. Alojzije Jankovic, g. Josip Glavaš i gđa. Eleonora Kovač. Također, stručna predavanja održali su dopredsjednik Hrvatskog plivačkog saveza g. Goran Popović i predsjednik Povjerenstva za sportsku medicinu i znanost pri HPS-u g. Josip Aralica.
    Izuzetna predavanja, stručna diskusija svih nazočnih liječnika i gostiju na predmetnu temu, a sve u interesu djece, sportaša koji se uključuju u sport, tjelesne aktivnosti i bitnosti provođenja kvalitetnih zdravstvenih pregleda za sportaše.