ODRŽANA JE 5. SJEDNICA UPRAVNOG ODBORA DSVR, 21.11.2022.

• ODRŽANA JE 5. SJEDNICA UPRAVNOG ODBORA DSVR, 21.11.2022.
    21. studeni 2022

U ponedjeljak, 21.11.2022. održana je 5. sjednica UPRAVNOG ODBORA DSVR. Usvojeno je Izvješće o radu DSVR-a za 2022., Prijedlog Plana i programa za 2023., Prijedlog Financijskog plana za 2023., primljeni su novi članovi u skladu sa Statutom te je definiran datum održavanja redovne godišnje Skupštine za 05.12.2022. Sve točke dnevnog reda detaljno su obrazložile i prezentirale na najvišoj razini predsjednica gđa. Klaudija Bubalo i stručna tajnica gđa. Eleonora Kovač. Dokumenti koji su usvojeni na sjednici UO, po usvajanju na redovnoj godišnjoj Skupštini bit će dostupni na Internet stranici DSVR-a. Sjednici su prisustvovali sljedeći članovi: predsjednica DSVR gđa. Klaudija Bubalo, gđa. Marija Anzulović, gđa. Erna Hawelka, g. Sulejman Tabaković, g. Željko Grabušić te elektronski su se očitovali g. Boško Lozica, g. Ivan Mijatović i g. Alojzije Janković. Sjednici su prisustvovali i članovi Nadzornog odbora g. Rade Krnjeta i g. Ante Čutura. Zahvaljujemo na dolasku svim članovima te konstruktivnim prijedlozima i pohvalama za rad, aktivnosti i promociju DSVR-a u sustavu zagrebačkog sporta.