• EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI 2020. - BICIKLIJADA - AS-A PROJEKT, SRC BUNDEK, 19.09.2020.
    19. rujan 2020

U subotu, 19.09., SRC Bundek, članovi DSVR-a sudjelovali su u aktivnostima EU projekta AS-A u sklopu Europski tjedan mobilnosti - Zagreb 2020. i hvalevrijedne akcije Biciklijada, u organizaciji Udruga Biciklom do zdravlja te su promovirali rad Društva sportaša veterana i rekreativaca i Europski projekt Active in Sport Again! u suradnji sa suradnikom EU projekta Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar pod vodstvom dr. Branislave Resanović.
    Želja organizatora je proširiti projekt po gradovima Republike Hrvatske uz partnere poput DSVR-a i Nastavnog zavoda za javno zdravstvo te promovirati zdravi način življenja. Predsjednica DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo i članica Upravnog odbora gđa. Marija Anzulović, bivše vrhunske sportašice iz rukometa i odbojke te stručna tajnica gđa. Eleonora Kovač pozdravile su sve prisutne sudionike te pozvale sudionike na suradnju s DSVR-om, ali i na uključivanje što više građana u ovakve hvalevrijedne akcije.

EU Project Active in Sport Again!
    Nositelj projekta:
    Društvo sportaša veterana i rekreativaca
    Partneri:
    Slovenija-Športna zveza Ajdovščina