BIOGRAFIJE - Željka Šaban Miličić

ime i prezime: Željka Šaban Miličić
    sport: triatlon
    status člana: Redovan - DA

Željka Šaban Miličić završila je Kineziološki Fakultet u Zagrebu i stekla stručno zvanje profesor Kineziologije. Željka je poznata Hrvatska triatlonka, višestruka državna prvakinja u raznim triatlonskim disciplinama, koja je nakon poroda ostvarila svoj san s vremenom završetka utrke ispod 10 sati na Ironman distanci i nastupom na IRONMAN WORLD CHAMPIOSHIP HAWAII 2016. U 2017. godini se osim aktivnog bavljenja triatlonom dodatno angažirala i na trenerskom planu. Zaposlena je kao trener profesionalac u triatlon klubu Swibir te je zadužena za Race team, mlađe dobne skupine  SWIBIR KIDZ i age group sportaše SWIBIR AGE GROUP. Željka će vas svojim iskustvom, razumijevanjem prema životnim i obiteljskim obavezama te sa velikim osmjehom koji motivira kada je najteže provesti kroz triatlonsku pustolovinu. Sigurno će vam triatlon postati vaš način života kao što je i njen.
    ​Članica je Savjeta DSVR.