• STOLNOTENISKA LEGENDA BRANKA BATINIĆ - PUNO SE TOGA PROMIJENILO. ČINI MI SE DA SMO MI TRENIRALI JAČE, NISMO IMALI OSJEČAJ DA SE ŽRTVUJEMO, BILI SMO JEDNA SPECIFIČNA GENERACIJA
    13. prosinac 2021

Iskrene čestitke članici DSVR-a gospođi Branki Batinić na velikim sportskim životnim postignućima i impozantnoj karijeru u stolnom tenisu u nas i u svijetu sporta općenito! Intervju vrijedan velike pozornosti ne samo radi gđe. Branke Batinić, sportske legende, već i kao primjer kako se bivše vrhunske sportašice i njihovi uspjesi trebaju spominjati u društvu radi mlađih dobnih kategorija kojima mogu biti uzor i idoli te kako se takve sportske legende ne smiju nikada zaboraviti...a tako puno još mogu doprinijeti u našem društvu i šire! Nadamo se kako će zagrebački sport to i prepoznati!
    Gđa. Branka Batinić i danas aktivno sudjeluje na velikim veteranskim natjecanjima i ostvaruje zlatna odličja te promiče boje Republike Hrvatske diljem Europe.

Više možete pogledati na linku: