Sretan rođendan želimo članu DSVR-a g. Dragutinu Šurbeku, jr.

• Sretan rođendan želimo članu DSVR-a g. Dragutinu Šurbeku, jr.
    08. studeni 2021

Sretan rođendan želimo uvaženom članu DSVR-a g. Dragutinu Šurbeku, jr. Hrvatski stolnotenisač, reprezentativac, vanjski suradnik u Stolnoteniskom klubu Zagreb - trener i voditelj zagrebačkog centra i danas aktivno nastupa u stolnom tenisu na nacionalnoj i međunarodnoj razini te postiže zavidne rezultate. Iza njega je sjajna karijera te osvojena mnoga odličja zlatnog sjaja na najvišim razinama natjecanja. Sin je pok. g. Dragutina Šurbeka, velikana i sportske legende u povijesti stolnog tenisa u nas i svijetu.
    Odaziva se na humanitarne akcije gdje nesebično dijeli svoje znanje s najmlađim dobnim kategorijama u cilju razvoja stolnog tenisa.
    Organizator je raznih edukacija i manifestacija u stolnom tenisu, a jedna od hvalevrijednih je druženje i edukacija vrhunskih stolnotenisača s mlađim naraštajima u Stolnoteniskom centru Dragutin Šurbek.
    Osim na nacionalnoj razini svoje znanje i iskustvo involvirao je i na međunarodnu scenu na što možemo biti ponosni.