• ČLAN NADZORNOG ODBORA DSVR GOSPODIN RADE KRNJETA SUDJELUJE NA SVJETSKOM VETERANSKOM PRVENSTVU U JUDU, PORTUGAL
    19. listopad 2021

Član Nadzornog odbora DSVR g. Rade Krnjeta aktivni veteran iz juda sudjeluje na Svjetskom veteranskom prvenstvu u judu pod strogim epidemiološkim uvjetima. Svjetsko veteransko prvenstvo održava se u Portugalu, Lisabon koje se održava od 21. do 24. listopada 2021. godine.
    Judo veteran, g. Rade Krnjeta (svjetski veteranski prvak iz juda u 2018. godini) natječe se u četvrtak, 21. listopada 2021. godine, a ovom prilikom mu želimo puno uspjeha u ostvarenju sportskih rezultata.
    Također, zahvaljujemo se g. Rade Krnjeti na promociji Društva sportaša veterana i rekreativaca na međunarodnoj razini kao i promociji EU projekta „Active in Sport Again“!
    Gospodin Rade Krnjeta primjer je dobre prakse – nastavak bavljenja sportom i nakon aktivne sportske karijere (kao veteran), a što je jedan od ciljeva EU projekta AS-A!