• DRUGA BICIKLIJADA I PREZENTACIJA SPORTOVA BIVŠIH VRHUNSKIH SPORTAŠA DSVR - PRIMJER AS-A
    18. rujan 2021

Biciklom do zdravlja!
    Članovi DSVR-a, predsjednica DSVR gđa. Klaudija Bubalo, stručna tajnica DSVR gđa. Eleonora Kovač, g. Rade Krnjeta, g. Josip Šančić i ostali članovi su i ove godine Active in Sport Again! u sklopu rekreativne manifestacije 2. BICIKLIJADA u organizaciji Udruge Biciklom do zdravlja te uz veliku podršku Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar - suradnik u EU projektu AS-A i Društva sportaša veterana i rekreativaca te Grada Zagreba i ostalih uvaženih ustanova.
    U prvom dijelu članovi DSVR-a odvozili su 20 km na biciklima od SP Bundek do Jezera Kipišće, a od 14.00 do 17.00 sudjelovali su u prezentaciji sportova - ŠAH - simultanka koju je vodio Daniel Vojak uz preporuku našeg velemajstora g. Alojzije Jankovića i prezentaciji sporta JUDO pod vodstvom uvaženih članova DSVR-a g. Rade Krnjete i g. Josipa Šančića.
    Još jednom su članovi DSVR-a prezentirali aktivnosti DSVR-a i EU projekta Active in Sport Again, stavili su naglasak na bitnost cjeloživotne aktivnosti i brige o zdravlju te su pokazali primjer dobre prakse involviranja bivših vrhunskih sportaša u rekreativne aktivnosti i njihov doprinos u sustavu sporta i rekreacije.