INFO ZA ČLANOVE DSVR

• INFO ZA ČLANOVE DSVR
    29. travanj 2021

Poštovani članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca,
    podsjećamo vas kako utorkom od 18.00 sati (ili prema vašim potrebama) možete koristi prostorije DSVR-a za ŠAH, gledanje sportskih natjecanja (utakmica) na TV-u, održavanje sastanaka te druženje i razmjenu iskustva. Lijepo vas molimo ako ste zainteresirani za dolazak da se najavite na mob: 099/2518-894 ili tel: 01/4622 471 kako bi poštivali sve epidemiološke mjere u skladu s Odlukama Stožera civilne zaštite.
    Društvo je dezinficiralo prostore, osigurali smo dezinfekcijsko sredstvo za ruke kao i zaštitne maske (ako ste zaboravili svoje).
    Nadamo se ljepšem vremenu s obzirom da u prostorijama DSVR-a nema grijanja koje je isključeno od dana potresa 22.03.2020. zbog oštećenja zgrade i dimnjaka.

Vezano za uključivanje u rekreativne aktivnosti na otvorenom možete se uključiti u hvalevrijedne programe koje organizira Zagrebački savez sportske rekreacije „Sport za sve“, a više o programima možete pogledati na Internet stranici Sport za sve.

Za sve informacije i dogovor stojimo vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Društvo sportaša veterana i rekreativaca
    Stručni tajnik
    Eleonora Kovač, mag.cin.