• Veteranski sport - odbojka u sklopu EU projekta DSVR Active in Sport Again!, SP Mladost
    08. rujan 2020

Društvo sportaša veterana i rekreativaca bivši vrhunski sportaši - veterani iz odbojke su primjer dobre prakse kako ostati u sportu i rekreaciji nakon sportske karijere - Active in Sport Again!, a to su i prezentirali u utorak, 08. rujna 2020. na SP Mladost od 17.00 do 18.30. sati.
    Rekreacija - veteranski sport dva puta tjedno na lokaciji SP Mladost pod vodstvom našeg uvaženog člana i člana Nadzornog odbora DSVR te bivšeg vrhunskog sportaša iz odbojke g. Branka Peašinovića.
    Europski projekt Active in Sport Again! čiji je nositelj Društvo sportaša veterana i rekreativaca, a partneri su BSDA, Bugarska i Športna zveza Ajdovščina te suradnici Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, SSGZ, Sport za sve - Zagreb i Rukometni klub Lokomotiva Zagreb.