PREDSTAVLJANJE OLIMPIJSKIH IGARA - TOKYO 2020 - MUZEJ MIMARA, 09.11.2019.

• PREDSTAVLJANJE OLIMPIJSKIH IGARA - TOKYO 2020 - MUZEJ MIMARA, 09.11.2019.
    09. studeni 2019

Predstavljanje OI Tokyo 2020 u organizaciji Japanskog veleposlanstva i HOO-a. OI u Tokiju održat će se od 24. srpnja do 08. kolovoza 2019., a Japanu će ovo biti ukupno četvrto domaćinstvo! Moderator panel diskusije bio je bivši vrhunski sportaš i dvostruki olimpijski pobjednik g. Tomislav Paškvalin (član Savjeta DSVR), a eminentni gosti bili su sadašnji i bivši vrhunski sportaši, olimpijci i paraolimpijci, članovi DSVR-a (g. Zlatko Šimenc, g. Ivan Trumbić, g. Karlo Stipanić, g. Frano Novković, g. Tin Srbić, gđa. Ana Lenard, g. Pero Kuterovac, gđa. Kristina Tomić, gđa. Helena Dretar Karić, g. Pavao Jozić i druga velika sportska imena) s velikim sportskim iskustvom i velikim sportskim rezultatima na ponos naše nacije. Također, ovu diskusiju uveličali su g. Zlatko Mateša, predsjednik HOO-a i g. Ranko Četković.