14. SASTANAK SRT-A LICE I NALIČJE SPORTA

• 14. SASTANAK SRT-A LICE I NALIČJE SPORTA
    02. srpanj 2019

Današnjem sastanku SRT-a "Lice i naličje vrhunskog sporta" pridružili su se eminentni članovi DSVR-a g. Brleković i g. Mijatović te su svoja mišljenja, stavove i prijedloge vezano za rad i provedbu aktivnosti DSVR-a podijelili s ostalim članovima radnog sastanka, g. Kraljevićem, g. Paškvalinom, g. Jankovićem i stručnom tajnicom DSVR-a gđom. Kovač.
    Hvala g. Brlekoviću i g. Mijatoviću na uključivanju u rad SRT-a te prijedlozima s kojima će se nastaviti u radu SRT-a u nadolazećem razdoblju.
    Velika imena hrvatskog sporta, struka i iskustvo koji su temelj DSVR-a imaju velike potencijale u provedbi projekata od značaja za uspostavljanje novih i inovativnih modela funkcioniranja sustava sporta na gradskoj i nacionalnoj razini!

Stručna tajnica DSVR
    Eleonora Kovač, mag. cin.