ČLANOVI DSVR-A NA PRESS KONFERENCIJI SPORT FEST-A 2019.

• ČLANOVI DSVR-A NA PRESS KONFERENCIJI SPORT FEST-A 2019.
    19. lipanj 2019

Članovi DSVR-a, predsjednica DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo, gđa. Marija Anzulović, g. Tomislav Paškvalin, g. Željko Mavrović, g. Vlado Šola i gđa. Eleonora Kovač sudjelovali su na Press konferenciji Sport Fest-a 2019.
    Najavljena su eminentna imena i teme sportske konferencije na kojoj će sudjelovati i članovi DSVR-a treću godinu za redom.
     Veselimo se sudjelovanju na Sport Festu i ove godine sa zanimljivim i stručnim temama iz sustava sporta... "Zdravstvena zaštita sportaša", "Odrastanje kroz sport", Uključivanje djece u sport - kad i kako" i dr. zanimljive teme.
    Odlična najava Sport Festa u novom okruženju, s novim - starim eminentnim imenima koja su obilježila sportsku povijest te sve upotpunjeno s kulturnom i sportskom izvedbom! Hvala organizatoru na pozivu!

Stručna tajnica DSVR
    Eleonora Kovač, mag. cin.