ODRŽANA JE 1. SJEDNICA ZAKLADE DSVR

• ODRŽANA JE 1. SJEDNICA ZAKLADE DSVR
    05. veljača 2019

U utorak, 05. veljače 2019. godine održana je 1. sjednica Upravnog odbora Zaklade DSVR u 2019. godini. Upravitelja Zaklade i svi prisutni članovi UO donijeli su zaključak kako će se u nadolazeće razdoblju raditi na većoj promociji Zaklade sukladno propisanim aktivnostima i ciljevima Zaklade. Također, članovima DSVR-a proslijedit će se informacije o svrsi Zaklade te će ih se podsjetiti na propisani Pravilnik o uvjetima, kriterijima i postupku za dodjelu novčanih sredstava i drugih oblika potpora, radi ostvarivanja svrhe Zaklade Društva sportaša veterana i rekreativaca.
    Svi članovi koji imaju prijedlog vezano za promociju Zaklade u svrhu prikupljanja novčanih sredstava za sportaše u potrebi mogu svoje prijedloge i predložiti pisanim putem na e-mail adresu: drustvo@drustvosportasaveterana.hr

ZAKLADA DSVR