• ODRŽANA JE SJEDNICA REDOVNE GODIŠNJE SKUPŠTINE DSVR ELEKTRONIČKIM PUTEM, 29.11.2021.
    29. studeni 2021

U ponedjeljak, 29.11.2021. održana je sjednica redovne godišnje Skupštine DSVR elektroničkim putem. Usvojene su jednoglasno točke Dnevnog reda, a o istomima su donijete Odluke sukladno Statutu DSVR.-a.
    1.Usvajanje Zapisnika s prethodne redovne godišnje Skupštine od 07. prosinca 2020. godine
    2.Razrješenje dužnosti Upravitelja Zaklade DSVR temeljem podnijete ostavke i razrješenje članova Upravnog odbora Zaklade DSVR u skladu s člancima 10., 11. i 13. Statuta Zaklade DSVR
    3.Imenovanje Upravitelja Zaklade DSVR i članova Upravnog odbora Zaklade DSVR temeljem članaka 10., 11. i 13. Statuta Zaklade DSVR
    4.Izvještaj o financijskom poslovanju DSVR-a za 2020. i o radu Nadzornog odbora za 2020.
    5.Izvješće o radu DSVR-a za 2021. godinu
    6.Prijedlog Plana i programa DSVR-a za 2022. godinu
    7.Prijedlog Financijskog plana DSVR-a za 2022. godinu
    8.Primanje novih članova u redovno članstvo DSVR-a (gđa. Danira Nakić Bilić, gđa. Branka Batinić i g. Milivoj Bračun)
    Dokumente Plan i program rada DSVR za 2022. i financijski plan DSVR-a za 2022. godinu možete pogledati na Internet stranici DSVR na LINKU DOKUMENTI 2022.
    Također, Izvješće o radu DSVR-a za 2021. bit će implementirano krajem prosinca 2021., a Izvješće o realiziranim aktivnostima EU projekta Active in Sport Again možete pogledati na LINKU AS-A  kao i sve ostale dokumente koji su rezultat rada u EU projektu.

Ovom prilikom čestitamo novim članovima DSVR-a gđi. Daniri Nakić Bilić, gđi. Branki Batinić i g. Milivoju Bračunu što su postali redovni članovi DSVR-a.
    Također, zahvaljujemo im se na izraženoj želji na pristupanju u članstvo DSVR-a, a kako bi svojim znanjem i sportskim iskustvom oplemenili rad DSVR-a.