• ČLANOVI DSVR NA PROMOCIJI KNJIGE DR.SC. MILANA TOMIĆA: DANE KORICA, PRIČA O ATLETSKOM JUNAKU NAŠEG DOBA
    18. lipanj 2021

Članovi DSVR-a uveličali su promociju knjige DR.SC. MILANA TOMIĆA: DANE KORICA, PRIČA O ATLETSKOM JUNAKU NAŠEG DOBA, koja se održala u petak, 18. lipnja og. u 11:00 sati na Međunarodnom sveučilištu Libertas.
    Organizacijski odbor predvođen g. Marcelom Vučetićem (članom DSVR) dao je stručnu i besprijekornu organiziranost, kao i vrlo emotivan nastup svih govornika (prof. emer. Vladimir Findak, dr.sc. Marcel Vučetić, dr.sc. Milan Tomić, dr.sc. Dane Korica) koji su se vratili u povijest djelovanja, rada, odricanja i sportskog uspjeha kojeg je polučio veliki sportaš i atletičar Dane Korica.
    Na promociji su prisustvovala velika sportska imena, ne samo iz sporta atletike već i drugih sportova, obitelj, prijatelji, ali isto tako i predstavnici raznih institucija koji su došli dati podršku velikom sportašu, čovjeku, prijatelju.
    Velike čestitke autoru g. Milanu Tomiću, organizacijskom odboru i g. Dane Korici bez kojeg ove motivirajuće i lijepe sportske, atletske priče ne bi niti bilo.

Društvo sportaša veterana i rekreativaca