EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI - BICIKLIJADA - ACTIVE IN SPORT AGAIN!

• EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI - BICIKLIJADA - ACTIVE IN SPORT AGAIN!
    17. rujan 2020

EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI

Pozivamo sve članove u subotu, 19. rujna 2020. na Biciklijadu – BICIKLOM DO ZDRAVLJA u organizaciji Udruge biciklom do zdravlja i suorganizaciji Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, a koji je suradnik na EU projektu Active in Sport Again na SRC Bundek s početkom od 09.00 sati.

DSVR će aktivno sudjelovati na Biciklijadi te će doprinijeti realizaciji i promociji projekta Active in Sport Again!
    U sklopu uvodnog programa članovi DSVR-a bit će najavljeni kao gosti Biciklijade te će moći promovirati rad i djelovanje Udruge.
    Veselimo se vašem dolasku!

Europski projekt Active in Sport Again! je projekt ERASMUS + čiji je nositelj Društvo sportaša veterana i rekreativaca, a partneri su BSDA, Bugarska i Športna zveza Ajdovščina te suradnici Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, SSGZ, Sport za sve - Zagreb i Rukometni klub Lokomotiva Zagreb.