EUROPSKI PROJEKT DSVR - ACTIVE IN SPORT AGAIN

• EUROPSKI PROJEKT DSVR - ACTIVE IN SPORT AGAIN
    20. siječanj 2020

U tijeku je priprema KICK OFF MEETING-a sudionika u projektu "AS-A" koji će se održati u veljači/ožujku 2020. Veselimo se realizaciji projekta „AS-A“ te novim kontaktima i poznanstvima gdje ćemo sa znanjima i iskustvom našeg EU – DSVR Project tima i eminentnih članova DSVR-a - bivših vrhunskih sportsša i sportskih djelatnika, a koji su doprinijeli u prijedlozima i promociji Društva sportaša veterana i rekreativaca realizirati Europski projekt „Active in Sport Again“. Vrijeme trajanja projekta je 01.01.2020. do 30.06.2021. O svim detaljima i daljnjim koracima vezano za Projekt „AS-A“ kontinuirano ćemo Vas obavještavati. U planu su radni sastanci u Hrvatskoj i Bugarskoj u 2020. godini, a potom i u Sloveniji u 2021. godini. NOSITELJI predmetnog projekta je DSVR uz partnere: SLOVENIA – Sports federation of Ajdovščina i BULGARIA – Bulgarian Sports Development Associattion. Tijekom 18 mjeseci očekuju nas aktivnosti te kao zaključak svega i izrada PRIRUČNIKA o dobroj praksi na temu "AS-A"!