• Čestitke Vjekoslavu Luburiću na osvojenom srebrnom odličju u kategoriji do 82 kg na Svjetskom prvenstvu U23 u hrvanju grčko rimskim načinom
    05. studeni 2019

Vjekoslav Luburić, član hrvačkog kluba "Sesvetski Kraljevac" osvojio je srebrno odličje u kategoriji do 82 kg na Svjetskom prvenstvu U23 u hrvanju grčko rimskim načinom održanom u Budimpešti.
    Od ostalih naših reprezentativaca nastupili su Ivan Hukleka koji je upisao tri pobjede i dva poraza te zauzeo konačno 5. mjesto, Ante Milković upisao je pobjedu i poraz i Antonio Kamenjašević izgubio je prvu borbu i ostao bez prilike da kroz repasaž dođe do medalje. Našu reprezentaciju vodili su treneri Anton Đok i Ihar Piatrenka.

Čestitke Vjekoslavu Luburiću i stručnom stožeru.

Detaljni rezultati s Prvenstva dostupni su na stranicama Svjetske hrvačke federacije na linku: https://arena.unitedworldwrestling.org/sport-event/show/9901c34b-f801-11e9-9d73-020f14733af0