• EUROPSKI PROJEKT DSVR ACTIVE IN SPORT AGAIN PRIHVAĆEN NA NATJEČAJU ERASMUS + SPORT 2019
    26. rujan 2019

Poštovani članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca, kolegice i kolege, zadovoljstvo nam je informirati Vas kako je E + SPORT 2019 Projekt DSVR-a „Active in Sport Again“ – „AS-A“ prihvaćen na natječaju – ERASMUS + SPORT 2019 – mala suradnička partnerstva kojeg smo kandidirali u travnju 2019. godine. Ovom prilikom čestitamo i zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u radu i pripremi na projektu kao i konzultantskoj kući ARGAN M.M. j.d.o.o., posebno gđi. Melaniji Mežnarić na velikom trudu, profesionalnosti u pripremi projektne dokumentacije te izuzetnom poznavanju predmetne tematike koja je doprinijela da projekt polučili zavidnim uspjehom.
    Još jednom hvala im. Veselimo se realizaciji projekta „AS-A“ te novim kontaktima i poznanstvima gdje ćemo sa znanjima i iskustvom našeg EU – DSVR Project teama i eminentnih članova DSVR koji su doprinijeli u pripremi, prijedlozima i pisanju projektne dokumentacije doprinijeti u promociji Društva sportaša veterana i rekreativaca, a osobito ciljeva koji su sastavni dio projekta „Active in Sport Again“. O svim detaljima i daljnjim koracima vezano za Projekt „AS-A“ kontinuirano ćemo Vas obavještavati. U planu su radni sastanci kako bi projekt realizirali na najvišem nivou s obzirom da smo NOSITELJI predmetnog projekta uz partnere: SLOVENIA – Sports federation of Ajdovščina i BULGARIA – Bulgarian Sports Development Associattion.
    S poštovanjem,

Društvo sportaša veterana i rekreativaca
    Predsjednica
    Klaudija Bubalo, mag.cin.