• PREZENTACIJA OI U TOKIJU I HRVATSKIH SPORTAŠA U ORGANIZACIJI HRVATSKO-JAPANSKO KULTURNO I GOSPODARSKOG DRUŠTVA
    04. ožujak 2019

Poštovani članovi, obavještavamo Vas kako će se u utorak, 05. ožujka 2019. u Hotelu Westin, Zagreb, dvorana Opera - 17. kat s početkom u 18.00 sati održati Okrugli stol na temu „Prezentacija Hrvatskih sportaša i Olimpijske igre u Tokiju 2020.“ na kojoj će olimpijci razgovarati o svojim dosadašnjim postignućima, ali i planovima za iduće igre u Tokiju. Javni događaj organizira Hrvatsko – japansko kulturno i gospodarsko društvo.
    Inicijator Panela je g. Tomislav Paškvalin, dvostruki olimpijski pobjednik iz vaterpola i naš član Društva sportaša veterana i rekreativaca, a ostali sudionici panela su sljedeća eminentna imena:
    - Tin Srbić – olimpijac, gimnastika
    - Ivan Buljubašić, olimpijac, vaterpolo
    - Sandra Paović – paraolimpijka, stolni tenis
    - Pero Kuterovac – trener olimpijaca
    - Tonči Tadić – predsjednik Hrvatske Olimpijske Akademije i dopredsjednik HJKGD
    - Ranko Četković – voditelj projekta Hrvatske kuće u Tokiju
    - Saša Ceraj – direktor Hrvatske olimpijske akademije
    - Boris Sakač – informatika Olimpijskih igara

Ulaz je slobodan za sve posjetitelje, a predviđena je nagradna igra i druženje sa sportašima.