Održan kolegij predsjednika i tajnika članica SSGZ-a

• Održan kolegij predsjednika i tajnika članica SSGZ-a
    12. svibanj 2016

Dana 12. svibnja 2016. godine u prostorijama RŠC Jarun održan je kolegij predsjednika i tajnika članica Sportskog saveza Grada Zagreba. Teme zajedničkog kolegija bile su predstavljanje domaćina - Veslački savez Zagreba, Zagrebački kajakaški savez i drugih saveza koji svoje programe realiziraju na RŠC Jarun te osvrt na tekuću problematiku i perspektivu daljnje suradnje gradskih sportskih saveza.
    Zajednički sastanak te kasnije i zajedničko druženje svih prisutnih uveličao je i gradonačelnik Grada Zagreba g. Milan Bandić pozdravivši posebno prisutne vrhunske sportašice i sportaše, žensku reprezentaciju u karateu (Ana-Marija Bujas Čelan, Azra Saleš, Ivona Tubić, Ana Lenard)  koja je na 51. europskom prvenstvu u karateu u francuskom Montpellieru osvojila srebrnu medalju, a muška reprezentacija u katama (Ivan Ermenc, Damjan Padovan i Tomislav Stolar) je osvojila brončanu medalju, te “zlatne” Martina i Valenta Sinkovića u dvojcu na pariće na Europskom prvenstvu u Brandenburgu, kao i  “zlatnog” Damira Martina koji je uspio obraniti naslov europskog prvaka samaca na EP u Brandenburgu.