ČESTITKE SVIM LAUREATIMA NA DOBIVENOJ NAGRADI HOO-A "MATIJA LJUBEK" ZA 2018. GODINU

• ČESTITKE SVIM LAUREATIMA NA DOBIVENOJ NAGRADI HOO-A
    20. prosinac 2018

Veliki dan hrvatskog sporta i ove godine zasjao je u punom sjaju s najboljim sportašicama i sportašima te im je dodjeljena nagrada Hrvatskog olimpijskog odbora "Matija Ljubek" za 2018. godinu po kategorijama. Iskrene čestitke svim laureatima, a osobito smo ponosni na g. Vjekoslava Šafranića koji je dobitnik Nagrade, za koju ga je i predložilo Društvo sportaša veterana i rekreativaca.
    Također, čestitke našoj članici Ana-Mariji Bujas Čelan na Nagradi za najbolju žensku ekipu Hrvatske u 2018. (Karate).
    Između ostalih, nagrade je uručila i predsjednica komisije za dodjelu Nagrade "Matija Ljubek" (predsjednica Društva sportaša veterana i rekreativaca) gđa. Klaudija Bubalo.

Više možete pročitati na linku.