• NA VELIKU ŽALOST NAPUSTIO NAS JE NAŠ VELIKI SPORTAŠ, HRVATSKA LEGENDENA SPORTA, GOSPODIN DRAGUTIN ŠURBEK
    15. srpanj 2018

Dragi i poštovani članovi DSVR-a, prijatelji, kolegice i kolege,

u velikoj tuzi javljamo kako nas je danas napustio naš dragi VELIKAN HRVATSKOG SPORTA, HRVATSKA LEGENDA, ČLAN UPRAVNOG ODBORA DSVR GOSPODIN DRAGUTIN ŠURBEK.

Ponosni smo na njegovu životnu sportsku karijeru, njegove iznimne sportske rezultate, kontinuirani angažman u stolnom tenisu na nacionalnoj i međunarodnoj razini, predani rad s najmlađim kategorijama kojima je svakodnevno prenosio ljubav prema stolnom tenisu, ali i ljubav prema sportu uopće te na velikom angažmanu i doprinosu da postoji i djeluje Udruga Društvo sportaša veterana i rekreativaca.

Neka mu je vječna slava i HVALA!

Društvo sportaša veterana i rekreativaca.