NOĆ MUZEJA 2018. U MEZEJU GRADA ZAGREBA „MUZEJ I SPORT“

• NOĆ MUZEJA 2018. U MEZEJU GRADA ZAGREBA „MUZEJ I SPORT“
    22. siječanj 2018

Muzej grada Zagreba i ove godine, u petak 26. siječnja, sudjeluje u akciji Noć muzeja koju već niz godina organizira Hrvatsko muzejsko društvo. Tema ovogodišnje Noći muzeja  je sport te se održava pod nazivom "Muzeji i sport".
    Ove godine  Noć muzeja će svojim programom popularizirati sport te ukazati na brojne zdravstvene prednosti bavljenja sportom.
    U okviru projekta u Muzeju grada Zagreba održat će se humanitarna akcija „SPORT ZA SVE“, prikupljat će se sredstva za kupnju monoski skijaškog rekvizita za djevojčicu Deni Novosel, članicu kluba Monoski iz Zagreba.

Članovi DSVR –a, bivši vrhunski sportaši (Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Nikola Dragaš, Vjekoslav Šafranić, Boško Lozica, Dragutin Šurbek, Tomislav Paškvalin, Željko Mavrović, Dubravko Šimenc, Rade Krnjeta, Željko Grabušić i dr. ) ovu će akciju uveličati ne samo svojim prisustvom već i izjavama i porukama koje će prenijeti široj društvenoj zajednici.
    Družiti se možete s članovima DSVR-a od 20.00 do 22.00 sata, a cjelokupan program trajat će od 18.00 do 01.00 sati.