• NA SPORT FESTU-U 06. I 08.10.2017. U SKLOPU DVA PANELA GOVORILI SU ČLANOVI DSVR-A
    09. listopad 2017

Ponosni smo na naše članove, bivše vrhunske sportašice i sportaše, Klaudiju Bubalo, Mariju Anzulović, Nikolu Dragaša, Tomislava Paškvalina, Vjekoslava Šafranića, Željka Mavrovića i Dubravka Šimenca, što su podijelili svoja iskustva iz života za, ali i nakon sportske karijere.
    Sportski uspjesi ovih eminentnih vrhunskih sportaša obilježili su hrvatsku povijest sporta! Hvala im što su na dostojan način prezentirali ne samo DSVR, već sustav sporta na gradskoj i nacionalnoj razini te su na svojstven način predložili mlađim uzrastima kako se baviti sportom i što je još bitno uz sport, a to je ulaganje u obrazovanje i životni razvoj općenito, jer nakon sportske karijere kreće jedno novo razdoblje koje može biti manje ili više uspješno.

Hvala im!