• SVEČANI PRIJEM U UREDU PREDSJEDNICE POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA DRŽAVNOSTI, 25. LIPNJA 2017.
    26. lipanj 2017

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović povodom obilježavanja Dana državnosti, 25. lipnja 2017. godine ugostila je na svečanom prijemu u Uredu na Pantovčaku eminentna imena iz raznih područja kao što su politika, gospodarstvo, kultura, sport i dr., među njima ovaj svečani prijem uveličali su i naši članovi, predsjednica DSVR-a gđa. Klaudija Bubalo kao i sadašnji i bivši vrhunski sportaši i sportašice.
    Izuzetna nam je čast što su naši članovi, predstavnici, uveličali ovaj svečani prijem i prezentirali sportski segment na najvišem nivou u čast proslave Dana državnosti.

"DSVR"