OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG OLIMPIJSKOG DANA U ŠIBENIKU

• OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG OLIMPIJSKOG DANA U ŠIBENIKU
    18. svibanj 2017

U četvrtak, 18. svibnja 2017. zagrebačka delegacija (članovi DSVR-a) u sastavu g. Vjekoslav Šafranić, g. Drago Luka Ostojić, g. Ante Čutura, g. Željko Grabušić i gđa. Eleonora Kovač, sudjelovali su na obilježavanju Međunarodnog olimpijskog dana u Šibeniku kao i na proglašenju Sportaša Šibensko – kninske županije u organizaciji Zajednice sportova Šibensko – kninske županije i HOO-a.
    Ispred zagrebačke delegacije i Društva sportaša veterana i rekreativaca g. Vjekoslav Šafranić, upravitelj Zaklade DSVR-a podijelio je nagrade najperspektivnijim sportašicama i sportašima Šibensko – kninske županije.
    Sportska manifestacija u kojoj je prezentirano 25-ak sportova održala se na Trgu Republike Hrvatske, a svečanost proglašenja Sportaša Šibensko - kninske županije u HNK „Šibenik“.
    Također ovom prigodom, prije početka održavanja Međunarodnog olimpijskog dana, predstavnici Šibensko – kninske delegacije i zagrebačke delegacije položili su vijence na spomenik Draženu Petroviću.