ODRŽANA 10. SJEDNICA SKUPŠTINE SPORTSKOG SAVEZA GRADA ZAGREBA

• ODRŽANA 10. SJEDNICA SKUPŠTINE SPORTSKOG SAVEZA GRADA ZAGREBA
    17. ožujak 2017

U četvrtak, 16. ožujka 2017. održana je 10. sjednica Skupštine Sportskog saveza Grada Zagreba.
    Sjednicu je vodio predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba g. Nikola Dragaš, a uvodnu riječ je imao pročelnik Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport, g. Ivica Lovrić. Pročelnik, g. Ivica Lovrić poticajno je govorio o sustavu sporta u Gradu Zagrebu te stavio naglasak kako se predmetni ured iz godine u godinu zalaže za povećanjem sredstava koja se izdvajaju za sport u Gradu Zagrebu. Također pohvalio je sve sportaše i sportašice koji su nam u 2016. godini donijeli odličja, ali i sve ostale sportaše, sportašice i stručne djelatnike koji se zalažu da sport u Gradu Zagrebu bude još bolji i svaku godinu uspješniji.

Na 10. sjednici Skupštine SSGZ-a usvojen je:
    - Program javnih potreba u sustavu sporta Grada Zagreba za 2017. godinu i
    - Raspored Plana sredstava za sufinanciranje Programa javnih potreba u sportu Grada Zagreba za 2017. godinu te sve članice mogu intenzivno krenuti s izvršenjem svojih planova za tekuću godinu.

Predsjednik SSGZ-a g. Nikola Dragaš svim je predstavnicima članica SSGZ-a poželio dobru i sportski uspješnu 2017. godinu u realizaciji zacrtanih planova.