PROGLAŠENJE SPORTAŠA GRADA ZAGREBA ZA 2023. GODINU

• PROGLAŠENJE SPORTAŠA GRADA ZAGREBA ZA 2023. GODINU
    15. prosinac 2023

U petak, 15. prosinca u 19.00 sati u Hotelu Hilton održano je Proglašenje sportaša Grada Zagreba za 2023. godinu u organizaciji SSGZ-a.
    Na svečanosti su prisustvovali dužnosnici Grada Zagreba, Ministarstva turizma i sporta, predstavnici gradskih sportskih saveza, ostali dionici iz sustava sporta te dragi sportski prijatelji.
    Priznanja su uručena sportašicama, sportašima, trenericama i trenerima u sljedećim kategorijama:
    - Najuspješniji parasportaši i gluhi sportaši - Anđela Mužinić Vincetić, Fran Skračić, Laura Štefanac, RK Silent
    - Godišnja nagrada SSGZ-a za vrhunske rezultate i sportsku djelatnost - Marko Golubić, Katarina Klarić, Ante Čutura, Auto klub CRO Dakar Team, Goran Čolak
    - Trofej SSGZ-a - Branko Omazić, Ivica Klaić, Saša Martinić, Herman Vukušić, Nikola Dragaš
    - Najuspješniji treneri - Mirela Šikoronja Ivančin, Lucijan Krce
    - Najuspješnija ženska ekipa - HAOK MLADOST
    - Najuspješnija muška ekipa - RK Zagreb
    - Najuspješnija posada - Martin i Valent Sinković
    - Najuspješnija sportašica - Jana Malčić
    - Najuspješniji sportaš - Tin Srbić

Čestitke članovima DSVR-a g. Nikoli Dragašu na Trofeju SSGZ-a i g. Anti Čuturi na Godišnjoj nagradi SSGZ-a.
    Dopredsjednica DSVR Klaudija Bubalo imala je čast dodijeliti priznanja najuspješnijim parasportašima i gluhim sportašima i Godišnju nagradu SSGZ-a za vrhunske rezultate i sportsku djelatnost u paru s dopredsjednikom SSGZ-a Markom Jakopovićem.

Svečano proglašenje možete pogledati na linku: https://youtube.com/live/a9d1zJjdSJw
    Čestitke od srca laureatima, sportašicama i sportašima te trenericama i trenerima na velikom doprinosu zagrebačkom sportu.