U prostorijama DSVR-a osigurani su termini za druženje i razmjenu iskustva za sve članove DSVR-a svaki UTORAK I SRIJEDU iza 19.00 sati

• U prostorijama DSVR-a osigurani su termini za druženje i razmjenu iskustva za sve članove DSVR-a svaki UTORAK I SRIJEDU  iza 19.00 sati
    14. listopad 2016

Pozivamo sve članove DSVR-a utorkom i srijedom iza 19.00 sati u prostorije DSVR-a na druženje, razmjenu iskustva kao i organizirane sportske aktivnosti prema interesima istih.
    Prijedlog termina za okupljanje, druženje i organiziranje sportskih aktivnosti utorkom i srijedom iza 19.00 sati usvojen je na 4. sjednici Upravnog odbora Društva sportaša veterana i rekreativaca, koja je održana 16. veljače 2016. godine.
    Koordinator u navedenim terminima je član DSVR-a g. Željko Selanec.
    Za sve dodatne informacije možete se obratiti Stručnoj tajnici DSVR-a - Eleonori Kovač, prof. putem maila: drustvo.dsvr@gmail.com ili na broj mob: 099/2518-894.

„DSVR“