• Srebrna medalja za Anđelu Mužinić i Helenu Dretar Karić na Paraolimpijskim igrama u Rio de Janeiru
    19. rujan 2016

16. rujna 2016. hrvatske stolnotenisačice Anđela Mužinić i Helena Dretar Karić osvojile su srebrnu medalju u ekipnom dijelu natjecanja na paraolimpijskim igrama u Rio de Janeiru nakon što su u finalu izgubile od Kine 0-2. Dretar Karić (36) i Mužinić (26), koje nastupaju u kolicima u kategorijama 1-3, nisu uspjele prirediti podvig protiv Kineskinja Juan Xue i Qian Li koje su u pojedinačnoj konkurenciji osvojile zlato i srebro. Kineskinje su u prvom meču u igri parova slavile 3-0 (11-6, 11-2, 11-4), a potom je Li u singlu pobijedila Mužinić 3-1 (3-11, 5-11, 13-11, 5-11).
    Iskrene čestitke Anđeli i Heleni upučuju članovi DSVR-a!