ČLANOVI DSVR-a NA FESTIVALU SPORTA U ŠIBENIKU

• ČLANOVI DSVR-a NA FESTIVALU SPORTA U ŠIBENIKU
    09. rujan 2016

U petak, 09. rujna 2016. godine zagrebačka delegacija - članovi DSVR-a uveličala je „FESTIVAL SPORTA“ u Šibeniku u organizaciji Zajednice sportova Šibensko – kninske županije i sestrinske Zajednice Grada Šibenika.
    Na promociji sportova sudjelovali su sljedeći članovi DSVR-a, odnosno istaknute hrvatske legende: predsjednica DSVR-a Klaudija Bubalo (rukomet), upravitelj Zaklade DSVR-a Vjekoslav Šafranić (karate), predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba Nikola Dragaš (kuglanje), predsjednik Zagrebačkog kluba olimpijaca Tomislav Paškvalin (vaterpolo), Marija Anzulović (odbojka), Željko Grabušić (atletika) i stručna tajnica DSVR-a Eleonora Kovač.
    Festival je okupio oko 25 klubova s područja Šibensko - kninske županije.
    Broj posjetitelja bio je zaista velik, a mladi sportaši iz 25 klubova prezentirali su se na najbolji način.
    Još jednom hvala na pozivu i gostoprimstvu Zajednici sportova Šibensko – kninske županije i domaćinu glavnom tajniku gospodinu Anti Tanfara.

Više možete pogledati na Facebook stranici Društva sportaša veterana i rekreativaca.

"DSVR"