DSVR podržalo tradicionalnu međunarodnu STOLNOTENISKU PRIREDBU

• DSVR podržalo tradicionalnu međunarodnu STOLNOTENISKU PRIREDBU
    07. srpanj 2016

Stolnoteniski klub invalida URIHO bio je organizator desetog po redu međunarodnog stolnoteniskog susreta osoba s invaliditetom URIHO Zagreb – Linz Austrija, u Dvorani 'Dragutin Šurbek' u Zagrebu. Turnir je plod suradnje austrijske ustanove BBRZ iz Linza i STKI-a URIHO iz Zagreba, koji su ostvarili sportsku i prijateljsku suradnju prije desetak godina, a Društvo sportaša veterana i rekreativaca podržalo je ovu sad već tradicionalnu međunarodnu priredbu.
    Nakon dodjele nagrada sportašima i sportašicama, kao i trenerima, gdje su ženskim sportašicama nagrade uručili Dino Mikrut i Goran Veljković, a muškim stolnotenisačima Božena Peček i Ivana Knežević Šambić, austrijska ekipa otpjevala je hrvatskoj u znak zahvale za gostoprimstvo prigodnu pjesmu.
    Gradonačelnik Grada Zagreba, gospodin Milan Bandić istaknuo je kako je “Grad Zagreb u zadnjih desetak godina postao istinsko središte raznolikog sportskog života, kojem je i ovaj susret na čast!“
    Više o međunarodnom turniru možete pročitati na linku.