ODLAZAK GOSPODINA IVANA VARVODIĆA, ISTAKNUTOG SPORTSKOG DJELATNIKA

• ODLAZAK GOSPODINA IVANA VARVODIĆA, ISTAKNUTOG SPORTSKOG DJELATNIKA
    18. rujan 2018

Napustio nas je istaknuti sportski djelatnik gospodin Ivan Varvodić. Bio je izniman sportski djelatnik, počasni član europske plivačke federacije LEN, član Tehničke plivačke komisije svjetske plivačke federacije FINA, bivši ravnatelj Odjela za istraživanje i unapređenje razvojnih programa u Hrvatskom olimpijskom odboru.
    Najdublji trag ostavio je kao direktor plivačkih reprezentacija Hrvatske u razdoblju od 1992. do 2007. Za vrijeme njegovog mandata hrvatski plivači osvojili su više od 200 medalja na svim velikim plivačkim natjecanjima od Alpe-Adria do Olimpijskih igara. Posljednji ispraćaj Ivana Varvodića bit će na Mirogoju 20.9.2018. godine (četvrtak) u 15.00 sati, a komemoracija u prostorijama HOO-a u 11.00 sati.

Povodom smrti istaknutog sportskog djelatnika i člana DSVR-a najiskrenije izraze sućuti obitelji Varvodić upućuju članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca.