• KONFERENCIJA: „Sportski menadžment – ključ uspjeha u europskom i hrvatskom sportu“ - 24.09.2018.
    17. rujan 2018

Poštovani članovi DSVR-a, zadovoljstvo nam je pozvati Vas na konferenciju pod nazivom: „Sportski menadžment – ključ uspjeha u europskom i hrvatskom sportu“ povodom Europskog tjedna sportu u organizaciji Hrvatske asocijacije za sportski menadžment. Konferencija će se održati u ponedjeljak, 24. rujna 2018. s početkom u 10:00 sati u Kući Europe na adresi Ulica Augusta Cesarca 4, 10000 Zagreb.
    Na spomenutoj konferenciji predavač će biti i naš istaknuti član dr. sc. Marcel Vučetić na temu: „Kvalitetno upravljanje u sportu kao preduvjet ostvarivanja vrhunskih rezultata“. Moderator konferencije je također član DSVR-a, velemajstor Alojzije Janković, potpredsjednik Hrvatske asocijacije za sportski menadžment.