DSVR na obilježavanju Hrvatskog olimpijskog dana sporta - Šibenik, 10.09.2018.

• DSVR na obilježavanju Hrvatskog olimpijskog dana sporta - Šibenik, 10.09.2018.
    11. rujan 2018

Članovi DSVR-a/ZG delegacija Sportskog saveza Grada Zagreba (g. Nikola Dragaš - predsjednik SSGZ-a, g. Vjekoslav Šafranić - upravitelj zaklade DSVR i predsjednik Nadzornog odbora SSGZ-a, g. Željko Gobec, g. Željko Grabušić - član Upravnog odbora Zaklade DSVR, gđa. Aleksandra Lipić - član Upravnog odbora DSVR-a, g. Dado Šurbek, g. Ivan Rebić i gđa. Eleonora Kovač - Stručna tajnica DSVR-a) položili su vijenac na spomenik Dražena Petrovića te su sudjelovali u obilježavanju Hrvatskog olimpijskog dana sporta u Šibeniku u organizaciji Hrvatskog olimpijskog odbora i Zajednice sportova Šibensko-kninske županije.
    Članovi su također posjetili i Izložbu "Šibenske sportske skaline" koja je najavljena za kraj 2018. godine i u Zagrebu.
    Hvala organizatoru na već tradicionalnom pozivu te glavnom tajniku g. Anti Tanfari na gostoprimstvu ispred Zajednice sportova Šibensko - kninske županije.