Članovi DSVR-a na 5. Memorijalu Ivana Ivančića, Zagreb 2018. - Humanitarna akcija za Caritas

• Članovi DSVR-a na 5. Memorijalu Ivana Ivančića, Zagreb 2018.  - Humanitarna akcija za Caritas
    04. rujan 2018

U sklopu tradicionalnog Memorijala Ivana Ivančića u humanitarnoj akciji bacanja kugle za Caritas sudjelovale su poznate osobe (sportašice i sportaši: Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Nikša Prkačin, Dubravko Šimenc, Igor Boraska, novinar Nino Raspudić, reper Ante Cash, arhitekt Vlatko Štampar i pjevačica Indira Levak). Kao i svake godine svojim odazivom i sudjelovanjem na prednatjecanju tradicionalnog Memorijala doprinijeli su u hvalevrijednoj akciji za Caritas.
    Čestitke svim sudionicima, a posebno predsjednici DSVR-a Klaudiji Bubalo na osvojenom 1. mjestu, a Mariji Anzulović na 2. mjestu!

Hvala svim našim članovima na podršci i sudjelovanju!