DSVR NA 16. HODOČAŠĆU SPORTAŠA U MARIJI BISTRICI - 07.05.2018.

• DSVR NA 16. HODOČAŠĆU SPORTAŠA U MARIJI BISTRICI - 07.05.2018.
    08. svibanj 2018

U ponedjeljak, 07. svibnja 2018. održano je tradicionalno hodočašće sportaša Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu.
    Hodočastili su brojni zagrebački sportaši, članovi mnogih zagrebačkih klubova (nogometaši Dinama, Hrvatskog Dragovoljca, Sesveta, Lučkog, Zagreba, zatim košarkaši Cibone, rukometašice Lokomotive i Dubrave, vaterpolisti Mladosti i Medveščaka, odbojkašice Mladosti te brojni drugi sportaši Zagrebačke nadbiskupije).
    Hodočašće su podržali kao i uvijek predstavnici državnih i gradskih sportskih institucija (Ured Gradonačelnika, Gradski ured za sport i mlade, Sportski savez Grada Zagreba, Hrvatski olimpijski odbor, Središnji državni ured za šport i dr.).
    Ovo je 16. po redu hodočašće, a održava se svake godine prvoga ponedjeljka u mjesecu svibnju.
    Također i članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca prisustvovali su i obilježili ovaj tradicionalni događaj.