ODRŽAN JE SASTANAK SAVJETA DSVR-A, 20.02.2018.

• ODRŽAN JE SASTANAK SAVJETA DSVR-A, 20.02.2018.
    21. veljača 2018

U utorak, 20.02.2018. na prijedlog predsjednice DSVR-a, gđe. Klaudije Bubalo, održan je radni sastanak predstavnika Savjeta DSVR-a kao i ostalih članova DSVR-a koji kontinuirano doprinose s prijedlozima.
    Donijeti su konstruktivni zaključci vezano za provedbu aktivnosti DSVR-a za 2018. godinu kao i za aktivnosti - projekte koji se planiraju provesti u dugoročnijem razdoblju. Cilj svih aktivnosti kao i projekata je uključivanje što većeg broja članova u iste te iznošenje mišljenja DSVR-a glede sportske tematike u sustavu sporta, ali i u segmentu obrazovanja, a sve na dobrobit i razvoj šire društvene zajednice. U idejama i prijedlozima aktivno su sudjelovali sljedeći članovi: Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Erna Hawelka, Vjekoslav Šafranić, Tomislav Paškvalin, Boško Lozica, Dragutin Šurbek, Slobodan Kraljević, Rade Krnjeta, Željko Grabušić, Marcel Vučetić, Alojzije Janković i Eleonora Kovač (telefonski prisutni Neven Šavora i Ivan Mijatović).