ODRŽANA JE REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA DSVR-a ZA 2017. GODINU

• ODRŽANA JE REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA DSVR-a ZA 2017. GODINU
    06. prosinac 2017

U utorak, 05. prosinca 2017. održana je redovna Skupština Društva sportaša veterana i rekreativaca.
    U radnom predsjedništvu bili su gđa. Klaudija Bubalo, g. Nikola Dragaš i g. Neven Šavora.
    Sve točke dnevnog reda jednoglasno su izglasane te su pod točkom Razno donijeti konstruktivni prijedlozi vezano za provedbu projekata DSVR-a u 2018. godini, a sve u interesu razvoja Društva sportaša veterana i rekreativaca, udruge koja je redovna članica SSGZ-a i koja ima punu podršku krovne organizacije u provedbi svih aktivnosti.
    Po završetku Skupštine održan je prigodan Božićni domjenak na kojem su prisustvovali nazočni članovi DSVR-a.

Ovom prilikom se zahvaljujemo na dolasku i odvojenom vremenu g. gradonačelniku Milanu Bandiću i suradnicima koji su uveličali prigodan domjenak te uputili riječi podrške vezano za poslovni razvoj Društva sportaša veterana i rekreativaca u 2018. godini.
    Također, zahvaljujemo se svim članovima DSVR-a, eminentnim imenima zagrebačkog i hrvatskog sporta na dolasku, druženju i prijedlozima s kojima ćemo 2018. godinu učiniti još boljom za sustav sporta Grada Zagreba ali i šire.