15. MEĐUNARODNA KARATE PRIREDBA - TOP TEN

• 15. MEĐUNARODNA KARATE PRIREDBA - TOP TEN
    17. studeni 2017

Karate klub Princ u suradnji sa Zagrebačkim i Hrvatskim karate savezom, a pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba gospodina Milana Bandića i ove godine organizira 15. međunarodnu karate priredbu Zagreb Karate Fest - Top Ten.
    Manifestacija će se održati u dvorani 2 Doma sportova u Zagrebu, 18. studenog s početkom u 19.30 sati. Manifestacija je humanitarnog karaktera pod geslom „Stop nasilju! Karate sportom protiv nasilja.“ Ulaz je slobodan (besplatan). Natjecanje je jedinstvena i najjača karate manifestacija za žene u svijetu, ističu organizatori. Nastupit će 10 aktualnih osvajačica odličja sa Svjetskog i Europskog prvenstva, među kojima su i 2 hrvatske natjecateljice.

Ovim putem pozivamo sve članove i drage sportske prijatelje da uveličaju ovu prigodnu međunarodnu priredbu.