• ČLANOVI DSVR-A NA SPORT FESTU – SAJMU SPORTA, 06. I 08. LISTOPADA 2017., ZAGREBAČKI VELESAJAM, PAVILJON 5
    28. rujan 2017

Predstavnici Društva sportaša veterana i rekreativaca sudjelovat će na Sport Festu – Sajmu sporta na Zagrebačkom velesajmu – Paviljon 5, od 05. do 08. listopada 2017., u sklopu konferencije na sljedećim panelima:
    PETAK, 06. listopada 2017. od 18.00 do 18.45 - Panel: „Život nakon sportske karijere“  (sudionici: Nikola Dragaš, Klaudija Bubalo, Marija Anzulović, Vjekoslav Šafranić, Tomislav Paškvalin, Željko Mavrović i Dubravko Šimenc) i
    NEDJELJA, 08. listopada 2017. od 16.00 do 16.45 – Panel: „Popularizacija žena u sportu“ (sudionici: Klaudija Bubalo, Marija Anzulović i Iva Gričar).

Bilo bi nam drago i velika čast da svi članovi DSVR-a, kolegice i kolege iz sustava sporta, kao i svi dragi prijatelji, svojom nazočnošću uveličaju navedene panele na kojima će govoriti o svojim iskustvima sudionici,  naši dragi bivši vrhunski sportaši, ambasadori sporta, ali i stručne osobe iz sustava sporta koje i danas kontinuirano rade na razvoju sporta i u korist cijele društvene zajednice.

"DSVR"