6. ZAGREB KARATE CUP

• 6. ZAGREB KARATE CUP
    08. rujan 2017

Dragi članovi Društva sportaša veterana i rekreativaca prosljeđujemo poziv od Zagrebačkog karate saveza da uveličate međunarodni turnir 6. ZAGREB KARATE CUP koji se održava u organizaciji Zagrebačkog karate saveza, a pod pokroviteljstvom Gradonačelnika grada Zagreba g. Milana Bandića, 09. rujna 2017. godine.

Zagreb karate kup otvoreni je turnir za sve kategorije na kojem se očekuje preko 900 natjecatelja iz petnaestak država (Austrija, Njemačka, Crna Gora, Srbija, Bosna i Hercegovina, Italija, Slovenija, Mađarska, Slovačka, Estonija, Finska i dr).

Svečanost otvaranja održat će se u subotu 09. rujna 2017. s početkom u 12 sati u Sportskoj dvorani Trešnjevka (Kutija šibica).
    Nadamo se što većem odazivu naših članova koji će pružiti podršku i uveličati ovo međunarodno natjecanje.