DODJELJENO 12 PRIZNANJA HRVATSKOG ZBORA SPORTSKIH NOVINARA

• DODJELJENO 12 PRIZNANJA HRVATSKOG ZBORA SPORTSKIH NOVINARA
    21. veljača 2017

HZSN je ove godine dodijelio čak 12 godišnjih nagrada, osim posebno za novinara i urednika godine Drage Ćosića, te Nevena Bertičevića, dobitnika nagrade za životno djelo, nagrade HZSN-a su još primili Jurica Gizdić (posebno priznanje za promicanje olimpizma), KK Cedevita (priznanje za press službu), Jurica Vukojević (lokalno novinarstvo), Ivo Čičin Mašansker (priznanje za izdavaštvo), Sanjin Strukić iz Pixella (priznanje za fotografiju), Tomislav Židak SN (priznanje za intervju), Z1 televizija (za televizijsku emisiju Sport nedjeljom), Emisija Sport i glazba 2. program HRT-a (priznanje za radijsku emisiju), Kristina Leovac SN (priznanje za reportažu) i veslač samac, dobitnik olimpijske medalje Damir Martin (priznanje za suradnju s medijima).

Iskrene čestitke svim dobitnicima od članova Društva sportaša veterana i rekreativaca koji znaju, cijene i prepoznaju rad i odricanje kojim se bave svi gore navedeni dobitnici.

Svi su oni također promotori hrvatskog sporta zajedno s našim sportašima!