ODRŽANA REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA DSVR-A

• ODRŽANA REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA DSVR-A
    19. prosinac 2016

U ponedjeljak, 19.12.2016. održana je redovna godišnja Skupština DSVR-a.
    Dnevni red je jednoglasno prihvaćen te su sve točke dnevnog reda izglasane jednoglasno.
    Kako bi kvalitetno zakoračili u 2017. godinu izglasan je Plan i program DSVR-a za 2017. godinu kao i Financijski plan za 2017. godinu.
    Predsjednica gđa. Klaudija Bubalo održala je kao zadnju točku dnevnog reda prezentaciju o aktivnostima DSVR-a kroz 2016. godinu, a ista prezentacija može se pogledati na linku O DSVR-u.

Po završetku radnog djela Skupštine upriličen je prigodan Božićni domjenak za sve članove DSVR-a i drage goste koji je uveličao Gradonačelnik gospodin Milan Bandić ujedno i naš počasni član te njegovi suradnici.
    Ovom prilikom se zahvaljujemo na dolasku Gradonačelnika gospodina Milana Bandića i svih bliskih suradnika koji nas vjerno prate u svim aktivnostima i programima.
    Također zahvaljujemo se i svim članovima na odazivu na Skupštinu te dragim gostima, bivšim vrhunskim sportašima i djelatnicima iz sustava sporta Grada Zagreba.

„DSVR“