BIOGRAFIJE - Krunoslav Baotić

ime i prezime: Krunoslav Baotić
    sport: košarka
    status člana: Redovan - DA

Završio Fakultet vanjske trgovine u Zagrebu, smjer VT i smjer turizma,  dipl.oec. VT.
    U mladosti aktivni igrač u NK Graničar Županja, u isto vrijeme suosnivač i igrač KK Županja te pokretač i trener  ženske košarkaške sekcije.
    Od dječačkih dana u sportu – aktivno (amaterski), zatim rekreativno te kao sportski djelatnik. U gimnaziji vodio Školsko sportsko društvo "Elan" koje pod njegovim predsjedanjem i vođenjem godine 1973. prima najznačajniju Republičku nagradu  za rad u sportu.
    Kao direktor svih odbojkaških reprezentacija Hrvatske ( ukupno 4 godine ), godine 1999. dio je  vodstva  ženske seniorske reprezentacije koja osvaja srebrnu medalju na EP u Rimu, iste godine ekipa sudjeluje na Svjetskom kupu u Japanu. Na II. Svjetskim vojnim igrama u Zagrebu 1999. godine ženska ekipa osvaja zlatnu, a muška brončanu medalju.